جستجوی پيشرفته دوره ها

خدمات دپارتمان نرم افزارهای مهندسی و تخصصی

دپارتمان مهندسی و تخصصی مجتمع فنی تهران با توجه به برخورداری از قابلیتها و توانمندیهای آموزشی و پژوهشی موجود در مجموعه و به سبب تاکید بر طراحی دوره های آموزشی بصورت علمی و تخصصی و اثربخش خدمات آموزشی متنوع خود را در قالبهاب مختلفی جهت پوشش دهی اقشار مختلف جامعه متخصصین کشور به شرح ذیل طراحی و ارائه نموده است.

این خدمات عمدتاً جهت ارائه به مراجعین آزاد، دانشجویان و کاربران بخش خصوصی طراحی شده است. در این بخش دوره­های آموزشی بر اساس نیاز این قشر طراحی شده است. در این حالت تقویم آموزشی بصورت هفتگی، ماهانه و سه ماهه(فصلی) طراحی شده و بصورت عمومی اعلام می­گردد و هر دوره پس از رسیدن به حد نصاب در موعد مقرر اجرا می گردد. هزینه دوره­ها، بر اساس هر نفر شرکت کننده اعلام شده و ثبت نام متقاضیان بر اساس آن انجام می­گردد.

این دوره­ها فاقد خدمات پذیرایی و اسکان می­باشند اما دانش پژوهان می توانند از امکانات بوفه مجتمع استفاده نمایند. دانش­پژوهان پس از پایان دوره در آزمون الکترونیکی شرکت کرده و در صورت موفقیت در آزمون مدرک پایان دوره مجتمع فنی تهران را دریافت خواهند نمود.

دپارتمان مهندسی و تخصصی مجتمع فنی تهران در این حوزه عهده دار طراحی، برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی و انجام مشاوره های حرفه ای و مدیریتی مبتنی بر فرآیندهای نیاز سنجی و بر اساس سفارش و اعلام نیاز دستگاه های دولتی و غیر دولتی اعم از وزارتخانه ها، سازمان ها، ادارات کل، نهادها، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی بزرگ و کوچک، واحدهای صنعتی ، تولید، کشاورزی و خدماتی می باشد.

این دپارتمان بنا به رسالت ارائه آموزش های هدفمند، مشاوره و نیاز سنجی را سر لوحه فعالیت خود قرار داده و حسب نیاز هر یک از سازمان ها، نیازهای آموزشی را بر اساس ساختار سازمانی تدوین نموده و در قالب دوره­های جامع آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت در اختیار واحدهای صنعتی و سازمانی قرار می دهد. پس از طی این مراحل تقویم آموزشی طراحی شده و در نهایت پس از عقد قرارداد با بنگاه ذیربط دوره های آموزشی اجرا شده و در نهایت مورد ارزیابی قرار می گیرند هزینه این دوره ها بر اساس نفر ساعت محاسبه می­گردند و بنا به نوع تفاهم می تواند شامل خدمات پذیرایی و ایاب و ذهاب نیز باشند.

دپارتمان مهندسی و تخصصی مجتمع فنی تهران در راستای اهداف خود در زمینه اطلاع رسانی و بالا بردن سطح علمی جامعه صنعتی کشور اقدام به طراحی سمینارها ، اطلاع رسانی و کارگاه های تخصصی کوتاه مدت نموده است از آنجا که در برخی موارد تخصصی ویژه، صنایع نیاز به ارتقاء سطح علمی متخصصین خود در کوتاه­ترین زمان ممکن دارند و تمایل به شرکت در کارگاه­های چند ساعته و یا نهایتاً یک روزه وجود دارد لذا بر این اساس این دپارتمان پس از بررسی نظرات اساتید همکار و نیاز آموزشی صنایع نسبت به طراحی این کارگاه­ها اقدام نموده است که تقویم آموزشی آن به صورت متوالی اعلام می گردد. علاوه بر این سمینارهای اطلاع رسانی دوره های آموزشی بصورت رایگان نیز در دستور کاری دپارتمان قرار دارد.

در راستای تحقق سیاست ها و استراتژی مجتمع فنی تهران مبنی بر گسترش و ارتقاء كمي-كيفي خدمات آموزشي و توسعه مزایای رقابتی، دپارتمان مهندسی و تخصصی برای اولین بار اقدام به برگزاری دوره های آموزشی به صورت ویژه نموده است. هدف اصلی این دوره ها فراهم آوردن امکان بهره مندی تمامی مهندسین و متخصصین سراسر کشور از آموزشهای تخصصی با استفاده از بهترین و مجرب ترین مدرسین، محتوای آموزشی استاندارد توام با تجهیزات و امکانات پیشرفته است.

تمامی عزیزانی که بنا به شرایط  خاص، امکان شرکت در دوره های آموزشی جاری دپارتمان طی چند ماه بصورت پراکنده را ندارند می توانند با استفاده از این فرصت استثنائی در کوتاهترین زمان نسبت به ارتقاء و به روز آوری دانش و مهارت خود اقدام نمایند.

اخبار و رویدادها

جشنواره مهندسی صنایع دانشگاه امیر کبیر ( پلی تکنیک ) با حضور دپارتمان مهندسی مجتمع فنی تهران

جشنواره مهندسی صنایع دانشگاه امیر کبیر ( پلی تکنیک ) با حضور دپارتمان مهندسی مجتمع فنی تهران در مورخ 25آذر ماه با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاههای تهران جنوب، علم و فرهنگ، دانشگاه [...]

برگزاری نشست ششم گرافیک با موضوع از ایده تا اجرا در دپارتمان مهندسی مجتمع فنی تهران

برگزاری نشست ششم گرافیک با موضوع از ایده تا اجرا در یک آگهی خلاق با حضور استاد محترم آقای نواب قزلباش برگزار و با استقبال حاضرین روبه رو شد. [...]

برگزاری نشست پنجم گرافیک در دپارتمان مهندسی مجتمع فنی تهران

دپارتمان مهندسی مجتمع فنی تهران در مورخ 95/5/28 اقدام به برگزاری سمینار توجیهی با موضوع استودیو مشق با حضور اساتید محترم آقایان مسعودد جزنی و حامد حکیمی نمود. [...]

اعلام شاخص های قطعی تعدیل دوره های سه ماهه سوم و چهارم سال 1394

اعلام شاخص های قطعی تعدیل دوره های سه ماهه سوم و چهارم سال 1394