واحد گرافيك و تبلیغات مجتمع فني تهران دارای مجوز کانون طراحي و تبليغاتي (( نــــویــن نگــــر )) از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامي

دپارتمان تبلیغات و بازاریابی

مجری کلیه امور طراحی وتبلیغات مجتمع فنی تهران ، موسسه دیباگران تهران ، فناوران اطلاعات تهران ، ITEC دبی ، شعبات ونمایندگی هادر طی سالها فعالیت حرفه ای وکسب افتخارات درنمایشگاهها، سمینارها و…. آماده ارائه هرگونه خدمات طراحی وچاپ می باشد.

این واحد با استعانت از خدادوند متعال و با اتکال به دانستهای روزخود ماموریت خودرا افزایش بهره وری و جذب مخاطب در امور طراحی وتبلیغاتی و کاهش هزینه های تبلیغاتی میداند.

خدمات دپارتمان

طراحي وتولید انواع تندیس ولوح تقديرو مدال هاي موسسات و شركتها ، طراحي وتولید تنديسهاي فرهنگي و هنري ،ورزشي ، مدال بچ سینه ، لوح تقدیر اشياي تزئيني فلزي با آبكاري و يا غير فلزي طبق سفارش و طرح درخواستي.ارايه كليه خدمات مرتبط با جشنواره , نمايشگاه , همايش , سمينار و…طراحي و ساخت انواع لوح تقدیر ، تنديسهاي, فلزي بلورين , پلكسي , چوبي , خاتم , پلي استر مطابق با هرگونه طرح مورد نظر شما.حكاكي وبرش تمام سطوح غير فلزي با بكارگيري دستگاه لیزر با كار گير بزرگ (ميز بزرگ) و قدرت بالا . حكاكي و برش با لیزر ساخت انواع تابلوهاي نوري ،با پلكسي گلاسه و ساخت انواع ساعتهاي تبليغاتي و هداياي تبليغاتي روميزي جهت كاركنان موسسات طراحي و …. حكاكي انواع تصوير دلخواه شما بر روي سنگ همراه با رنگ آميزي هنري جهت نصب درپذيرايي منزل و محل كار و…طراحي و تولید انواع آرم و طرح بصورت , سه بعدي سازي(كرو) فلزي، پلي استر و…طراحي و ساخت انواع و تابلوهاي فلزي راهنما و….طراحي و ساخت انواع كروكي داخل مجتمعهاي , ساختمانهاي اداري , هتلها و..ساخت انواع كاور باكس پلكسي ، پلت ،پارتيشن , محافظ دستگاه , قطعات صنعتي با پلكسي گلاس طراحي و ساخت انواع قطعات تزئيني , نمايشگاهي وغرفه آراييطراحي وساخت انواع قطعات با پلكسي گلاس ميزهاي كنفرانس وجايگاه

از پوستر به عنوان شناسنامه تبلیغاتی محصول یا خدمات نام می برند. هر ساله مسابقات بسیاری در زمینه طراحی پوستر در سراسر دنیا برگزار میگردد. یک پوستر زیبا مساوی است با یک فروش موفق.اعلان یک رو چاپ که بطور معمول فاقد تاخور و عطف است و در غالب موارد بروی سطح مورد نظر چسبانده می شود ، از متداولترین گونه های گرافیک است.
پوستر عمدتا در سه قطع استاندارد است:
35 در50 سانتی مترB3
50 در70 سانتی متر B2
70 در100 سانتی متر B1
انواع پوستر : فرهنگی، سیاسی، تجاری ، سینمایی

یکی از بهترین شیوه های تبلیغات ارائه کردن کارت ویزیت است. در پاره ای از موارد کارت ویزیت نشانه شخصیت کاری و اجتماعی شرکت یا فرد محسوب می شود. طراحی منحصر بفرد کارت ویزیت شرکت یا شخص شما می تواند سهم بسزایی در امر بازاریابی داشته باشد. ما شما را از طراحی تا چاپ همراهی می کنیم.
كارت ويزيت تنها اثری است که یک مشتری احتمالی قبل از تماس با شما از کار شما مطلع است.
انواع کارت ویزیتهای موجودعبارتند از:
– گلاسه با یووی براق یکرو و دورو
– گلاسه با سلفون براق
– گلاسه با سلفون مات
– کتان یکرو و دورو
– پلاستیک
– لمینت براق یک رو و دورو
– لمینت مات یک رو و دورو
– لیبل (برچسب) با یووی سایز ویزیت

طراحی اوراق اداری از قبیل سربرگ، مهر، تراکت، پاکت نامه، دفاتر تخصصی موسسات، طراحی و صفحه بندی خبرنامه های سازمانی و … از دیگر فعالیت های پارس لند گروپ می باشد.
یک سربرگ زیبا می تواند توجه هر مدیری را برای خواندن نامه ارسالی شما ترغیب کند. یکی از اصول دنیای تبلیغات جذب مخاطب است بنابراین مهمترین اصل در تبلیغات تجاری ظاهر زیبا و جذاب اوراق اداری شما می باشد.
سربرگ موسسات اكثرا به صورت ست هاي اداري تكميل ميشود
سربرگ در ابعاد a5 و a4 مرسوم هست و به صورت اوراق آزاد و سرچسب استفاده ميشود
سربرگ با چاپ افست به صورت تك رنگ تا 4 رنگ تركيبي يا تفكيكي چاپ ميشود
(توجه: سربرگ با سرچسب براي چاپ با پرينتر براي مشتري ها پيشنهاد نمي شود)

از بروشور و کاتالوگ به عنوان تبلیغات ماندگار یاد میکنند. بروشور یا کاتالوگ نوعي مدرك تجاري چاپي انبوه است كه بصورت كتابچه يا برگه ، حاوي شرح مشخصات ، كاربرد كلي كالاها و برخي اطلاعات مفيد ديگر كه مورد نياز مصرف كنندگان و مشتريان شما قرار مي گيرد. با طراحی منحصر بفرد بروشور محصولات خود را به ما بسپارید و از جذابیت های آن لذت ببرید.
کاتالوگ به معنای جزوه و دفترچه است و به محصولی گفته می‌شود که توضیحات جامع وکاملی در مورد یک موضوع یا فرایند ارائه می‌کند، این توضیحات معمولا با مجموعه‌ای از تصاویر همراه است.
به طور کلی کاتالوگ‌ها و بروشورها به سه دسته تقسیم می‌شوند:
– بروشورهایی در زمینه یک محصول
– بروشورهایی در زمینه خدمات
– بروشورهایی در زمینه یک کمپانی
انواع بروشورها: لتی، فرمی، اسلیپ کیس، پامفلت (دفترچه های راهنمای کالاهای مصرفی) و لیف لت (برگه های کوچک درون بسته بندی ها)
فولدر یا اسلیپ کیس: بروشورهایی هستند که جلد آنها بصورت یک فولدر یا پوشه ساخته می شود وصفحات داخلی آنها بصورت مجزا از هم تهیه شده و در داخل فولدر قرار می‌گیرد.
کاتالوگ‌ها مشابه بروشورها هستند، اما با دو تفاوت اساسی:
1- متن کاتالوگ نسبت به بروشور به صورت تلگرافی است(حداکثر اطلاعات در حداقل کلمات)
2- اغلب کاتالوگ‌ها وسیله نقلیه سفارش های پستی هستند واز طریق آنها خواننده کالای خود را سفارش می‌دهد ونیازی به فروشنده نیست. (کالاهای صنعتی مستثنا هستند)
جنسیت کاغذ و مقوا در کاتالوگ نسبت به بروشور باید دارای دوام و درنتیجه گرماژ بیشتری باشد،استفاده از قطع A4 برای کاتالوگ بیشتر مرسوم است

طرح جلد هر كتاب، يكي از فاكتورهاي اصلي در فروش آن است. براي اكثر ما بارها پيش آمده كه هنگام تورق كتاب‌ها در كتاب‌فروشي‌، كتابي را فقط به اين دليل كه طرح جلد جذابي دارد، خريده‌ايم. نمي‌گويیم كه طرح جلد يك كتاب همه‌چيز آن است، اما نمي‌توان منكر تاثير آن روي فروش كتاب شد. در واقع يك‌ طرح جلد خوب، معرف كتاب است و اولين چيزي است كه توجه خواننده ‌احتمالي را جلب مي‌كند و انگيزه مطالعه آن كتاب را در او ايجاد ميکند طراحی جلد زیبای کتاب است. گروه پارس لند با داشتن طراحانی خوش ذوق و سلیقه با دانش فنی روز شما را در این مهم یاری میرسانند. از دیگر فعالیت های گروه پارس لند گروپ تهیه ویژه نامه های خبری است که خود تخصصی جداگانه را طلب میکند. استفاده از طراحان و گرافیست های مجرب، ویراستارهای حرفه ای و استفاده از آخرین دانش فنی همگی در خدمت مجموعه ای وزین هستند تا بهترین ها را برای شما فراهم آورند. طراحی جلد مجلات، صفحه بندی و دیزاین داخلی مجله خود را به ما بسپارید. ما راه را برای شما هموار کرده ایم و تمامی نیازهای شما را در یک مجموعه برآورده می کنیم.

فروش یک محصول موفق را می توانید با طراحی یک جلد زیبا تضمین کنید. در دنیای کامپیوتر و الکترونیک امروز که برای هر محصول تجاری، خدماتی سی دی های آموزشی فراوانی تهیه و تولید می شود داشتن ظاهری زیبا برای سی دی های شما از اهمیت بالایی بر خوردار است.
هر محصول ارزشمند ، شایسته بسته بندی نفیس است. تصمیم برای خرید یک محصول معمولا ظرف چند ثانیه وبراساس جذابیتهای بصری بسته بندی گرفته می شود.
ما به مدد بسته بندی، کالاها را حمل، نگهداری و حتی در مواردی مصرف می کنیم.کارآیی وگیرایی بسته ها، رابطه ای مستقیم وتنگاتنگ با میزان فروش محصولات دارد. بسته بندی نماینده و پیام رسان پدیدآورندگان کالاست.شخصیت ،هویت واهمیت کالا وتولید کننده آن در ورای طراحی وساخت آن نهفته است. در واقع بسته بندی روح محصول و سازنده آن است.
زیر مجموعه های بسته بندی:
بسته بندی های باحجم ثابت و متغییر (مسطح)، لیبل، ساک و …

طراحی، صفحه‌آرایی و تهیه آرت ورک تقویم تک برگ(بدون عکاسی و نقاشی)
طراحی ماکت کلی تقویم دیواری 4 الی 12 صفحه
صفحه‌آرایی، تهیه آرت ورک صفحات دیگر تقویم(4 الی 12 صفحه – هر صفحه)
صفحه‌آرایی، تهیه آرت ورک سررسید نامه، هفتگی یا جیبی (بدون صفحات ویژه)
طراحی یونیفرم کلی تقویم (شامل سررسید، جیبی و رومیزی)
طراحی یونیفرم سررسید برای دو صفحه مقابل
صفحه‌آرایی و تهیه آرت ورک سررسید روزانه
بدون صفحات ویژه هزینه طراحی صفحات ویژه بر اساس موضوع صفحه‌آرایی بروشور و کاتالوگ قابل محاسبه است.
هزینه نقاشی یا تصویرسازی و عکاسی در موارد فوق جداگانه محاسبه می‌گردد.

طراحی فولدر تبلیغاتی
طراحی تیغ اختصاصی برای فولدر
تصویرسازی کتاب هر صفحه
تصویرسازی مطبوعات

آخرین اخبار

809, 1393

کسب مقام نخست مسابقه طراحی گواهینامه های جدید مجتمع فنی تهران

دپارتمان تبلیغات و بازاریابی مجتمع فنی تهران از میان گرافیست ها و علاقمندانی که در این مسابقه شرکت کرده بودند در زمینه طراحی گواهینامه مقام نخست و جایزه سکه بهار آزادی را از آن خود [...]

507, 1388

دريافت موافقت از روزنامه همشهري جهت جذب آگهي

پس از دريافت موافقت نامه اصولي از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامي، اين واحد موفق گرديد با موافقت واحد توسعه آگهي‌هاي روزنامه همشهري بدون حضور هيچ كارگزار و واسطه‌اي آگهي‌هاي سازمانی را با حداكثر تخفيف جهت [...]

507, 1388

دريافت مجوز کانون تبلیغاتی از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامي

واحد گرافيك و تبلیغات مجتمع فني تهران پس از ماهها پيگيري و انجام امور قانوني موفق به اخذ مجوز کانون طراحي و تبليغاتي از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامي گرديد