معرفی دوره ها

مجتمع فنی تهران شعبه حافظ به عنوان یکی از موسسات پیشرو در زمینه آموزشهای نوین با توجه به قرارگیری در بازار برق و الکترونیک کشور بیش از سه دهه اقدام به برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی برق و الکترونیک نموده است. برگزاری دوره های برق و الکترونیک این مرکز همواره با استقبال بی نظیر علاقه مندان و واحدهای صنعتی قرار گرفته است تا جایی که بسیاری از واحدهای صنعتی در بدو به کار گیری نیروی انسانی جدید ایشان را جهت سپری نمودن آموزشهای عملی و نوین به این مرکز معرفی می نمایند.

مشاهده اطلاعات بیشتر
امروزه اهمیت دانش فناوری اطلاعات (IT) بر کسی پوشیده نیست. بسیاری از فعالیت های حال حاضر به نوعی با فناوری اطلاعات (IT) درآمیخته شده است. از این رو آموزش های تخصصی و کاربردی در این حوزه از اهمیت به سزایی برخوردار است. مجتمع فنی تهران شعبه حافظ از گذشته تا کنون به عنوان مرکزی پیشرو در ارائه خدمات آموزشی تخصصی شناخته شده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر
موضوع امنیت همواره از نیازهای اولیه بشر بوده است. از ابتدای تاریخ بشری و زندگی اجتماعی انسان ها ، در کنار نیاز به غذا و مسکن (سرپناه) نیاز به امنیت وجود داشته است. با پیشرفت دانش و فناوری ، روش ها و ابزارهای کنترلی و امنیتی نیز تحولی شگرف نموده است. از میان تمامی ابزارهای کنترلی ، دوربین های مداربسته بیشترین بازدهی و کارایی را از خود نشان داده اند. با افزایش استفاده و پیشرفت قابل ملاحضه دوربین های مداربسته آموزش نحوه به راه اندازی و به کارگیری موثر این تجهیزات امری ضروری به نظر می رسد.

مشاهده اطلاعات بیشتر
مجتمع فنی تهران شعبه حافظ با همکاری دپارتمان امور بین الملل در راستای ارائه دوره های مهارتی و کاربردی استرالیا در ایران٬ اقدام به اجرای دوره های کوتاه مدت تیف استرالیا نموده است. متقاضیان پس از تکمیل دوره های ذیل موفق به دریافت گواهینامه مهارتی بین المللی (Statement of Attainment) از موسسه آموزش عالی تیف استرالیا خواهند شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر
گروه سخت افزار و تعمیرات مجتمع فنی تهران شعبه حافظ از جمله مهم ترین و اثر گذارین گروه های این مرکز می باشد. تقاضای روز افزون بازار کار ، وجود حوزه های کاری بکر و در نهایت امکان ایجاد مزیت رقابتی در متقاضیان از جمله علل رشد و ترقی این حوزه می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر
با توجه به موقعیت مکانی شعبه حافظ و قرارگیری در محدوده مرکزی کلانشهر تهران و استقبال گسترده دانشپذیران مجتمع فنی تهران – شعبه حافظ از سال 1390 اقدام به برگزاری های دوره های زبان انگلیسی با مدرن ترین متدهای آموزشی می نماید که جهت آشنایی شما با نحوه برگزاری این دوره ها اطلاعات ذیل به استخصار تقدیم می گردد. هم چنین شعبه حافظ در حال حاضر اقدام به برگزاری آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی به صورت رایگان می نماید.

مشاهده اطلاعات بیشتر

برنامه آموزشی

ثبت نام آنلاین

ثبت نام آنلاین

سرفصل دروس

سرفصل دروس

جذب مدرس

جذب مدرس

رزرو دوره

رزرو دوره

جهت رزرو دوره کلیک فرمایید 

آخرین اخبار

1903, 1395

فایل سمینار مقاله نویسی

فایل ضمیمه حاوی فایل کلاس مقاله نویسی می باشد. جهت دانلود روی کلید   (( دانلود )) در زیر کلیک فرمایید.     دانلود

1203, 1395

سمینار رایگان NET workshop

جهت ثبت نام رایگان در سمینار NET workshop فرم زیر را تکمیل نمایید. تاریخ برگزاری این سمینار 95/04/27 خواهد بود. پس از تکمیل فرم اطلاعات تکمیلی از طریق دپارتمان طی روزهای آتی ارسال خواهد گردید.

1103, 1395

حضور مدیران ارشد موسسه آموزشی و مشاوره DMG MORI کشور آلمان در مجتمع فنی تهران

حضور مدیران ارشد موسسه آموزشی و مشاوره DMG MORI کشور آلمان در مجتمع فنی تهران مدیران ارشد موسسه DMG MORI آلمان با مدیران ارشد مجتمع فنی تهران دیدار و طرفین به بررسی راههای همکاری فی مابین [...]

903, 1395

سمینار فیبر نوری

جهت ثبت نام رایگان در سمینار فیبر نوری فرم زیر را تکمیل نمایید. تاریخ برگزاری این سمینار در تیر ماه سال95 خواهد بود. پس از تکمیل فرم اطلاعات تکمیلی از طریق دپارتمان طی روزهای آتی [...]