به دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات مجتمع فنی تهران خوش آمدید

دپارتمان ICT مجتمع فنی تهران برگزار کننده بروزترین دوره های تخصصی در حوزه شبکه، برنامه نویسی، طراحی وب، امنیت، مجازی سازی و رایانش ابری، دیتا سنتر، سخت افزار کامپیوتر های شخصی و سرور ها،دروس عمومی ICDL می باشد که با بهره گیری از مجهز ترین لابراتورها و اساتید با تجربه بخش عمده ای از نیروی فنی و متخصص بازار کار را در سطح کشور آموزش می دهد.

گروه های آموزشی دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات

شبکه

ارائه خدمات علمی – عملی آموزشی در زمینه راه اندازی، پشتیبانی و توسعه شبکه های کامپیوتری ویندوز و لینوکس شامل سیستم عامل های Clinet و Server و سرویسهای مختلف شبکه مانند Mail و طراحی و توسعه زیرساخت ارتباطی مبتنی بر Cisco و Mikro Tik ، ارائه آموزشهای تخصصی در زمینه امنیت سیستمهای اطلاعاتی شامل دوره های تخصصی Firewall، تست نفوذ، Hack، امنیت سیستمهای مخابراتی Cisco و امنیت نرم افزار و پایگاه داده ، پیاده سازی Cloud و مجازی سازی مبتنی بر Microsoft Hyper-V و VMware Esxi ، آموزش و انتقال تجربه کاری راه اندازی و نگهداری Data Center و خدمات جانبی آن مانند دوره های تخصصی سرورهای HP و ... در دستور کار این گروه قرار دارد.

وب

آموزش کلیه تخصصهای مرتبط با طراحی و برنامه نویسی وب سایت شامل تکنولوژهای HTML 5 برای طراحی، CCS 3.0 برای پیرایش و کتابخانه های Java Script مانند jQuery برای برنامه نویسی سمت کلاینت و PHP برای برنامه نویسی تحت سرور.

نرم افزار

ارائه آموزشهای تخصصی برنامه نویسی با اهداف علمی (دانشگاهی) و عملی (تجاری) در زمینه های وب، موبایل، دسکتاپ و زبانهای برنامه نویسی C#, Java, C++,Python و ... و تحت سیستم عاملهای ویندوز و لینوکس از وظایف این گروه می باشد . با توجه به رشد روز افزون ارتباطات موبایل و نیاز اپراتورها به نیروی متخصص مخابرات سیار، در این دوره ها آموزشهای لازم جهت تسلط دانش پذیر بر نسل 3و 4 ارتباطات موبایل، نگهداری و پشتیبانی توسط برجسته ترین اساتید صورت می پذیرد.

ICDL

ارائه آموزشهای کاربردی برای دریافت گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر از سطح مقدماتی تا پیشرفته برای همه دوره های تخصصی Microsoft Office از خدمات آموزشی این گروه هستند.

سایر گروه های آموزشی

تلکام: با توجه به رشد روز افزون ارتباطات موبایل و نیاز اپراتورها به نیروی متخصص مخابرات سیار، در این دوره ها آموزشهای لازم جهت تسلط دانش پذیر بر نسل 3و 4 ارتباطات موبایل، نگهداری و پشتیبانی توسط برجسته ترین اساتید صورت می پذیرد. رباتیک: رباتیک شامل طراحی ، ساخت ، راه اندازی و استفاده از رباتها می شود. همچنین مانند سیستم های رایانه ای کنترل ، بازخورد حسگرها و پردازش اطلاعات نیز در این گروه قرار می گیرند. این فناوریها استفاده می شوند تا ماشینها را به گونه ای ارتقا دهند که جایگزین انسان گردند

تماس با دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات

تقویم آموزشی دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات

شهریور 1
Java EE 8 programming
  سعادت آباد
  50 ساعت  |  پنجشنبه 13:00 تا 17:00
شهریور 1
ICDL 2016 Level 2
  سعادت آباد
  63 ساعت  |  پنجشنبه 14:30 تا 20:30
شهریور 1
Java SE 8 Programming
  حافظ
  50 ساعت  |  پنجشنبه 08:30 تا 13:30
شهریور 1
ICDL 2016 Level 2
  تهرانپارس ظرفیت باقیمانده 5 نفر
  63 ساعت  |  پنجشنبه 14:00 تا 19:00
شهریور 1
Web Design Pack
  ابن سینا ظرفیت باقیمانده 5 نفر
  172 ساعت  |  پنجشنبه 09:00 تا 14:00
شهریور 1
CCNA R & S
  ابن سینا
  66 ساعت  |  پنجشنبه 14:30 تا 20:30
شهریور 1
CCNA security
  ابن سینا
  50 ساعت  |  پنجشنبه 14:30 تا 19:30
شهریور 1
Web Design I (HTML5, CSS3 with Dreamweaver)
  ابن سینا ظرفیت باقیمانده 1 نفر
  70 ساعت  |  پنجشنبه 09:00 تا 14:00