جستجوی دوره در دپارتمان زبان مجتمع فنی تهران

چرا بهترین هستیم؟

دپارتمان زبان های خارجی مجتمع فنی تهران، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی برای گروه های سنی مختلف، توليد و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بين المللی، طراحی و اجرای دوره های تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراکز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنيا و متناسب با نيازهای جامعه تعريف می نمايد.
آغاز هر كاري معمولاً دشوار به نظر مي رسد. آغاز فراگيري يك زبان خارجه نيز نه تنها سخت بلكه حساس است. يك شروع بد مي تواند باعث اضطراب، ترس بدون دليل و يا … بشود.

رويكرد فلسفي دپارتمان زبان هاي خارجي مجتمع فني تهران مكتب ساختگرايي ذهني است. در اين مكتب ذهن فراگير بسيار پويا، خلاق و تحليلگر است؛ به عبارت ديگر فراگير پس از دريافت مفاهيم بين نكات ارتباط معني دار ايجاد كرده و سپس با آميختن آن ها با آموخته هاي پيشين مطالب جديد را در ذهن خود ملكه مي سازد.

در روش هاي سنتي و زبان محور، فراگيري نكات دستوري در اولويت قرار دارد. تجربيات مكرر نشانگر اين است كه حاصل فراگيري قواعد انتزاعي و خارج از متن و توجه به قالب هاي زباني صرفاً حفظياتي بوده كه هيچگاه به كاربرد اصولي و خلاق منتهي نشده است.

رويكرد ما در زمينه فراگيري يك زبان همان رويكرد طبيعي و اكتسابي است كه موثرترين و كوتاهترين مسير ممكن براي يادگيري زبان بوده و توسط بشر از بدو خلقت آزموده شده و موفقيت آن صد در صد قابل تضمين است.

دپارتمان زبان هاي خارجي مجتمع فني تهران در زمينه تدريس زبان رويكرد همه جانبه دارد. در اين رويكرد يك نگاه همه جانبه به آموزش زبان وجود دارد، به عبارت ديگر كليه عوامل دخيل و موثر بر فراگيري در نظر گرفته مي شود. اين عوامل شامل متغيرهاي عاطفي، فيزيولوژيكي، ذهني، فرهنگي، اجتماعي و آموزشي است.

روش آموزشي دپارتمان زبان هاي خارجي مجتمع فني تهران محتوا محور است. در روش محتوا محور فراگيري معني دار است زيرا آموخته هاي قبلي همواره يادآوري شده؛ پيوندهاي مستحكمي بين نكات جديد و تجربيات گذشته فراگيران ايجاد مي گردد. در روش محتوا محور كسب دانش و مهارت به صورت توامان انجام مي گيرد زيرا اعتقاد بر اين است كه همه چيز منسجم و به هم پيوسته و وابسته است؛ به عبارت ديگر در صورت بروز يك مشكل در يك جزء كل نظام آموزشي و فرآيند فراگيري تحت الشعاع قرار مي گيرد.

دپارتمان زبان هاي خارجي مجتمع فني تهران با سالها تجربه در امر آموزش زبان انگليسي، ارائه مدارك بين المللي زبان و همكاري با سازمانهاي آموزشي بين المللي، افتخار برگزاري دوره ها و ارائه خدمات آموزشي متعددي را جهت ارتقاء و بهره وري علمي كليه اقشار جامعه دارد.

مؤسسه برتر کشور در آموزش زبان های خارجی بابهره گيری از روش های نوين ياددهی، يادگيری مبتنی بر استانداردهای روز دنيا.

آخرین اخبار

1412, 1395

برگزاری آزمون آزمایشی IELTS هر پنجشنبه

متقاضیان آزمون بین المللی IELTS میتوانند به منظور قرارگرفتن در شرایط مشابه آزمون واقعی، بررسی و محک توانایی های خود در هر یک از 4 مهارت زبانی و اخذ مشاوره تخصصی از کارشناس IELTS دپارتمان [...]

2809, 1395

برگزاری ششمین دوره تربیت مدرس کودک و نوجوان(TEYLT) در خرداد 1396

کلیه علاقمندان به تدریس زبان به گروههای سنی کودک و نوجوان و همچنین مربیان علاقمند به اخذ مدارک معتبر و بین المللی در حوزه تدریس زبان به کودکان و نوجوانان میتوانند از هم اکنون جهت [...]

2602, 1395

اعلام برنامه زمان بندی آزمونهای زبان دانشگاه کمبریج در تهران

متقاضیان آزمونهای بین المللی زبان در کلیه گروههای سنی میتوانند جهت ثبت نام در آزمونهای 0 اردیبهشت و خرداد 1396با در دست داشتن مدارک (شهریه آزمون و کپی پاسپورت) نهایتا تا تاریخ 15 اسفند 1395 [...]

2002, 1395

ادامه برگزاری دوره های زبان فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، ترکی در سال 96

از متقاضیان و علاقمندان دوره های فوق دعوت میگردد به منظور مشاهده تقویم این دوره ها به وب سایت دپارتمان زبان به آدرس www.mft.info/language مراجعه ویا با شماره تلفن 2729 تماس حاصل فرمایند.

702, 1395

برگزاری دوره فشرده آمادگی آیلتس

بدینوسیله به اطلاع میرساند دوره فشرده آمادگی آزمون آیلتس مورخ 1396/01/19 در شعبه مرکزی (سعادت آباد) برگزار می گردد. مدت دوره:51 ساعت آموزش شروع دوره: 1396/01/19 روزهای زوج ساعات 17:30 الی 20:30  

2911, 1394

اعلام تقویم آزمونهای بین المللی تافل کودکان و نوجوانان در تهران

دپارتمان زبان مجتمع فني تهران به عنوان نماينده رسمي شركت ETS Global و GEMS براي اولين بار در ايران اقدام به برگزاري آزمون‌هاي بين‌المللي تافل كودك و نوجوان نموده است. از متقاضیان و علاقمندان این [...]

فهرست زبانها

 • زبان انگلیسی
 • زبان فرانسه
 • زبان اسپانیولی
 • زبان آلمانی
 • زبان ایتالیایی
 • زبان دانمارکی
 • دوره های تربیت مدرس بین المللی
 • زبان عربی
 • زبان روسی
 • زبان چینی
 • زبان ترکی استانبولی
 • زبان انگلیسی ویژه اهداف خاص
 • زبان انگلیسی ویژه مشاغل