اخبار توسعه در دپارتمان دانش سلامت

دپارتمان دانش سلامت مجتمع فنی تهران  پیرو تأمین نیازهـای آموزشی افراد جامعه، بخصـوص بانوان، در راستای اهداف از پیش تعیین شده، با فراهم نمودن بستری مناسب برای افزایش فعالیت اجتماعی، کمک به بهبود سلامت فردی با توجه به تجربیات و بهره‌گیری از کادری مجرب و تحصیل‌کرده و نیز جذب اساتید متخصص، پزشکان و اساتید دانشگاه برنامه‌های آموزشی مرتبط به سلامت خود را همانند سنوات گذشته ارائه می‌دهد تا دانش‌پذیران، بـرای مواجه با دنیای به سرعت در حال تغییر، توانمند و آماده ورود به بازار کار گردند.بسیاری از دانش پذیران پس از اتمام دوره جذب بازار کار در ایران و خارج از کشور شده اند.این دپارتمان با گروه های آموزشی ذیل فعالیت خود را ادامه می دهد.
•    مراقبت پوست، مو و زیبایی 
•    گریم و زیبایی با دوره‌های: گریم متعادل‌سازی، مد و فشن، نامتعادل‌سازی(گریم سینمایی)، گریم دائم و...
•    بهداشت : کمک‌های اولیه (فوریت‌های پزشکی)، بهداشت عمومی و شناخت بیماری‌ها،  بهداشت محیط کار، HACCP، HSE و...
•    دوره‌های روانشناسی: رازهای گفتگوی اثربخش، روانشناسی مثبت‌گرا، مدیریت خویشتن، آرکی تایپ، تحلیل رفتار متقابل، مثبت اندیشی و ...
•    آزمون‌های روانشناختی: سلامت فردی، سلامت خانواده، سلامت کارکنان
•    تغذیه
•    گروه زیبایی
    و...
توسعه در دپارتمان دانش و سلامت
این مرکز با بهره‌گیری از پزشکان و اساتید برجسته در زمینه تخصصی پوست، مو، زیبایی، بهداشت و.. همواره در تلاش است تا آخرین متد‎‌های آموزشی را به علاقمندان این بخش ارائه دهد.و موفق به اخذ مجوز CITY &GUILDS در حوزه های فعالیت پوست و زیبایی و گریم بوده و هم اکنون در بخش مراقبت های مو و زیبایی ،فوریت های پزشکی(کمک های اولیه) و نیز گریم سینمایی گردید.
تدوین دوره های جدید
بنا به درخواست علاقه مندان، رشته¬های نسخه¬خوانی با سرفصل : آشنایی با انواع بیماریهای قلبی عروقی ، ریوی ، چشمی ، بیماریهای پوستی ، عوارض جانبی داروها ، نحوه صحیح استفاده از داروها ، آشنایی با اشکال و فرم های دارویی ، نسخه خوانی و ... و رشته تغذیه با سرفصل:  اثرات ورزش در درمان چاقی ، اثرات روان درمانی در درمان چاقی ، بیماریها و داروها و تاثیر آن بر وزن بدن ،آشنایی با هرم انرژی ، ریزمغذی ها و اثرات آن بر سلامت بدن و ... ، و اساتید پزشک تدوین شد.*انتقال کلاس ها از ساختمان سرو به ساختمان مرکزی به علت رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی
 برگزاری دوره های دپارتمان دانش سلامت به علت رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی (عبور از تونل ضد عفونی کننده ،         تب سنج و...) از ساختمان سرو به ساختمان مرکزی انتقال یافت.

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند