حضور مدیر دپارتمان کودک و نوجوان در لایو خبری و شبکه ایران کالا


شرح خبر1: به گفته محمد نصيري، مدير دپارتمان كودك و نوجوان مجتمع فني تهران، با توجه به شرايط فعلی و انتشار ويروس كرونا، جهت حفظ سلامت دانش‌پذيران و عبور از بحران کووید 19 بر آن شديم با راه‌اندازی كمپين «در خانه بمانيم و مهارت بياموزيم» در عرصه مهارت‌آموزی در كنار دانش‌پذيران باشيم. این کمپین در جهت رفع نگراني اوليای دانش‌پذیران در این زمانه بحران برگزار می‌شود تا دپارتمان کودک و نوجوان بتواند همچون گذشته با ارائه خدماتي متمايز و مطلوب در كانون خانواده‌ها حضور داشته و در راستاي جهش توسعه و فراگيري دانش و مهارت‌آموزي در بستر آموزش آنلاين مجتمع فني تهران، همراه کودکان و نوجوانان و خانواده‌های محترم آنها باشد .
تیتر خبر 2: گفتگو با مدیر محترم دپارتمان کودک و نوجوان با موضوع «اهمیت تربیت اقتصادی کودکان و نوجوانان» در شبکه تلویزیونی ایران کالا
شرح خبر2: به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه ایران کالا، مهندس محمد نصیری مدیر دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران با حضور در استودیوی شبکه ایران کالا و در گفتگو با تحریریه اقتصادی این شبکه، به موضوع اهمیت تربیت اقتصادی کودکان و نوجوانان پرداخت. وی در این گفتگو اظهار داشت: اصلی‌ترین نیاز فرزندان، فراهم شدن محیط آموزشی مناسب برای آنان است تا ضمن مهارت‌آموزی، تفکر انتقادانه، پرسشگری و راه و رسم اقتصادی زندگی را در تمام حوزه‌ها فرا بگیرند.
تیتر خبر 3: اجرای لایوهای مشترک با موضوعات جذاب و کاربردی در صفحه اختصاصی اینستاگرام دپارتمان کودک و نوجوان
شرح خبر3: دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران در جهت اطلاع‌رسانی به مخاطبان خود در حوزه‌های مختلف، اقدام به برگزاری لایوهای متعدد در موضوعات گوناگون با حضور اساتید برجسته کشوری نموده است. از جمله موضوعات این لایوها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: «مهارت‌افزایی و توانمندسازی دانش‌آموزان و جوانان در راستای کارآفرینی و خلق کسب‌وکار»، «لزوم مهارت‌آموزی کودکان و نوجوانان»، «پاندمی کرونا و انقلاب صنعتی چهارم»، «ضرورت کارآفرینی برای کودکان و نوجوانان»، «ضرورت آموزش هنر برای کودکان و نوجوانان»، «رباتیک و خلاقیت»، «ضرورت آموزش برنامه‌نویسی برای کودکان و نوجوانان»، «استعدادیابی کودکان و نوجوانان»
دوستان و همراهان عزیز می‌توانند این موضوعات را در صفحه اختصاصی اینستاگرام دپارتمان کودک و نوجوان به آدرس ICT_KIDS دنبال کرده و فیلم آرشیو‌شده آنها را در IGTV همین صفحه مشاهده کنند.


 
 
 

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند