ارایه خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار متخصص

به منظور تسهیل امور مربوط به اعزام دانشجو و اخذ انواع ویزاهای توریستی و مهاجرتی، دفتر امور بین‌الملل مجتمع فنی تهران در نظر دارد با توسعه همکاری های خود با موسسات معتبر مهاجرتی داخلی و خارجی، این نوع خدمات را به صورت مطمئن تر و سریع تر در اختیار دانش پذیران قرار دهد.
ادامه صدور مدارک موسسه ITD کانادا
مؤسسه توسعه فناوری کانادا یا  ITD Canadaکه در سال 1999 تأسیس شده، در شهر ونکوور مستقر است. این مؤسسه تجربه آموزشی کاملا جامعی را به دانشجویان داخلی و بین‌المللی ارائه می‌دهد. ITD Canada با اعتقاد به ایجاد فرصت‌های یادگیری درازمدت برای حفظ توان رقابت افراد، برنامه‌های آموزشی خود را با تجربیات میدانی ارائه می‌کند تا دانشجویان برای مواجهه با دنیای به سرعت در حال تغییر امروز، آماده و توانمند شوند.
فارغ التحصیلان دور های مهارتی مجتمع فنی تهران در بسیاری از رشته ها می توانند برای اخذ مدرک معتبر بین المللی از این موسسه، به دفتر امور بین الملل مجتمع فنی تهران مراجعه نمایند. جهت مشاهده لیست کامل دوره های مورد تایید ITD کانادا به صفحه http://www.mft.info/itd مراجعه فرمایید.
کلیه دانش پذیران مجتمع فنی تهران می توانند با در دست داشتن اصل مدرک هولوگرام مجتمع فنی تهران و کپی پاسپورت (بدون نیاز به اساسنامه) و فقط با هزینه 2.900.000 ریال (پرداخت در ساختمان مرکزی به حساب مجتمع فنی تهران) درخواست خود را در واحد امور بین الملل ثبت نمایند.
شایان ذکر است این مبلغ مربوط به ترجمه انگلیسی مدارک می باشد و در صورت نیاز به ترجمه به سایر زبان ها، مبلغ به صورت موردی اعلام می گردد.

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند