ارائه مدارک سیتی اند گیلدز انگلستان توسط مجتمع فنی تهران

به گفته محمدرضا دارابی مدیر امور بین الملل مجتمع فنی تهران مدارک 26 دوره ارزیابی شده در گروه های فناوری اطلاعات, هنر، مهندسی، برق و الکترونیک،دانش سلامت،مدیریت، مد و پوشاک ، حسابداری و معماری صادر و تحویل دفتر بین الملل گردید.

وسسه City and Guilds لندن در سال 1878 با تلاش بنگاه تجاری لندن و اصناف شهر لندن به منظور استانداردسازی سیستمهای آموزشی و مهارتی در کشور انگلستان تاسیس گردید. هم اکنون CG در 100 کشور دنیا بیش از 10000 مرکز آموزشی دارد و این مراکز آموزشی توسط 21 دفتر منطقه ای در دنیا مدیریت می شوند. از سال 2000 بیش از 20 میلیون نفر از CG مدرک دریافت کرده اند.

CG بعنوان بزرگترین و معتبرترین موسسه آموزشی دنیا با همکاری صنایع، شرکتها، اتحادیه ها و مراکز معتبر آموزشی توانسته است در 28 صنعت دنیا و بیش از 600 دوره آموزشی، استاندارد و مدارک بین المللی مورد تایید صنایع، کارفرمایان و مراکز دولتی و خصوصی در سراسر دنیا ارایه نماید.

مجتمع فنی تهران افتخار دارد با بیش از 40 سال سابقه آموزشی و مورد تایید بسیاری از سازمانهای آموزشی داخلی و بین المللی، هم اکنون بعنوان نمایندگی انحصاری CG درایران در برخی از رشته های کاربردی و مهارتی، خدمات متعددی را شامل مشاوره های آموزشی، برگزاری دوره های متعدد آموزشی، برگزاری آزمونهای CG و اعطای مدارک معتبر CG به متقاضیان ارایه نماید.

اطلاعات مدارک

  • عنوان مدرک: City and Guilds
  • وضعیت مدرک: مهارتی / غیر دانشگاهی
  • طبقه بندی مدارک: Award - Certificate - Diploma
  • صدور مدارک: شهر لندن انگلستان
  • مجوز های موجود : کلیه مدارک CG مورد تایید OFQUAL انگلستان و بین المللی می باشد
  • دانشگاه ها و موسسات مورد تایید: بسیاری از مدارک دیپلمای CG ، قابل تبدیل به واحدهای دانشگاهی در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس می باشد و دانشگاههای انگلستان بسیاری از مدارک CG را بعنوان بخشی از واحدهای دانشگاهی به رسمیت می شناسند. مدارک CG در رشته های مختلف مورد تایید صنایع، اتحادیه‌ها و شرکت‌های معتبر مرتبط می‌باشند
  • امور اقامتی : مورد تایید سازمانهای مهاجرتی استرالیا، کانادا، نیوزلند و سایر کشورهای دنیا می باشد.

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند