دپارتمان «توسعه توانمندی‌های شخصی»

دپارتمان «توسعه توانمندی‌های شخصی» به مدیریت جناب آقای علی ترابی، با هدف ارتقای مهارت‌های شخصی در زندگی و کسب‌وکار از خرداد ۱۳۹۹ در مجتمع فنی تهران دایر شده است. این دپارتمان با تکیه بر علوم روان‌شناسی و مدیریتی، سعی بر آموزش و پرورش افراد جهت کسب مهارت‌های نرم و افزایش هوش هیجانی دارد.
این دپارتمان بر پرورش مهارت‌هایی از جمله کشف ارزش‌های فردی و سازمانی، کشف توانمندی‌های شخصی، افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس، به‌کارگیری مهارت‌های ارتباطی در روابط میان‌فردی شخصی و سازمانی، نحوه تفکر تحلیلی و انتقادی جهت حل مسائل زندگی و تصمیم‌گیری صحیح، توانایی مدیریت افکار و احساسات، تکنیک‌های مدیریت افراد و کار گروهی، شناخت شخصیت خود و دیگران، کنترل تکانه‌ها و مهارت‌های نرم دیگر متمرکز است.
همچنین مدیریت این دپارتمان با توجه به سابقه خود در زمینه برنامه‌سازی، مجموعه ویدئوی‌های آموزشی مرتبط با توسعه توانمندی‌های شخصی را به دو زبان فارسی و انگلیسی تدوین و اجرا می‌نماید و اکثر این آثار تولیدی به‌صورت رایگان در پلتفرم‌های مختلف مجتمع فنی تهران قابل مشاهده و دانلود هستند.
لازم به ذکر است، مدیریت این دپارتمان سعی دارد با همکاری جناب دکتر سعید سعادت، مؤسس و مدیر عامل مجتمع فنی تهران و سایر صاحب‌نظران این حوزه، برای اولین بار در ایران بزرگ‌ترین سمینارهای داخلی و خارجی را برگزار کرده و پیشگام آموزش مهارت‌های توسعه شخصی در جهت ارتقای کیفیت زندگی مردم ایران‌زمین در سراسر دنیا باشد.

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند