معرفی گروه‌هـای آموزشی دپارتمان دانش و سلامت مجتمع فنی تهران

دپارتمان دانش و سلامت با هدف تأمین نیازهـای آموزشی عموم افراد جامعه به‌ویژه بانوان، در راستای تحقق اهداف از پیش‌ تعیین‌شده، با فراهم کردن بستری مناسب برای افزایش فعالیت اجتماعی و کمک به بهبود سلامت فردی و بهره‌گیری از کادری مجرب و تحصیل‌کرده و نیز جذب اساتید متخصص، پزشکان و اساتید دانشگاه، برنامه‌های آموزشی مرتبط به سلامت خود را همانند سالیان گذشته ارائه می‌دهد تا دانش‌پذیران، بـرای مواجهه با دنیای به‌سرعت در حال تغییر، توانمند شده و آماده ورود به بازار کار شوند.
گروه‌هـای آموزشی دپارتمان دانش سلامت عبارت‌اند از:
    مراقبت پوست، مو و زیبایی 
    گریم و زیبایی با دوره‌های: گریم متعادل‌سازی، مد و فشن، نامتعادل‌سازی (گریم سینمایی)، گریم دائم و...
   بهداشت: کمک‌های اولیه (فوریت‌های پزشکی)، بهداشت عمومی و شناخت بیماری‌ها،  بهداشت محیط کار، HACCP، HSE و...
   دوره‌های روانشناسی: رازهای گفتگوی اثربخش، روانشناسی مثبت‌گرا، مدیریت خود، آرکی‌تایپ، تحلیل رفتار متقابل، مثبت‌اندیشی و...
    آزمون‌های روانشناختی: سلامت فردی، سلامت خانواده، سلامت کارکنان
    تغذیه
توسعه در دپارتمان دانش و سلامت: این مرکز با بهره‌گیری از پزشکان و اساتید برجسته در زمینه تخصصی پوست، مو، زیبایی، بهداشت و.. همواره در تلاش است تا آخرین متد‎‌های آموزشی را به علاقه‌مندان این بخش ارائه دهد. این دپارتمان علاوه بر داشتن دو فضای مجهز در منطقه سعادت‌آباد تهران، در نظر دارد مرکز دیگری در منطقه میرداماد تجهیز کند و در این زمینه با برخی از نمایندگی‌ها اعم از قیطریه، میرداماد، سیدخندان، انقلاب، نیاوران و شمال‌غرب نیز همکاری می‌کند.
بازار کار و دپارتمان دانش سلامت: اغلب دانش‌پذیران دپارتمان دانش سلامت پس از اتمام دوره، شرکت در آزمون تئوری و عملی مربوطه و دریافت مدارک معتبر، در کلینیک‌ها، سالن‌ها، داروخانه‌ها و... داخل و خارج از ایران مشغول به کار شده‌اند.

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند