کتابخانه مجتمع فنی تهران

با توجه به نقش کتابخانه در تحقیقات علمی، آموزشی و پژوهشی لازم است دانش‌پذیران از ساختار کتابخانه الکترونیکی و فضای فیزیکی مطلع باشند. لذا مجتمع فنی تهران که در راستای ارتقای سطح کیفی علم و آموزشی گام برمی‌دارد بر آن شده است که کتابخانه را با مدیریت جدید در فضایی صمیمی و گرم و با منابع به‌روز برای علاقه‌مندان به مطالعه دوباره راه‌اندازی کند. به‌طور کلی کتابخانه از نظر دسترسی به منابع به سه بخش تقسیم می‌شود:
1.کتابخانه باز: در این بخش دانش‌پذیران و محققان می‌توانند آزادانه میان قفسه‌ها رفت و آمد کرده و کتاب‌ها بررسی و انتخاب کنند.
2. کتابخانه بسته: در این بخش محققان دسترسی مستقیم به منابع ندارند و باید تقاضای خود را به کتابدار تحویل دهند.
3.کتابخانه نیمه‌باز: در این بخش، گروهی از منابع به‌طور مستقیم در دسترس محققان قرار می‌گیرند و بقیه در اختیار کتابداران هستند.
البته با توجه به استقبال از فضای اینترنت به‌عنوان روش دسترسی سریع‌تر و آسان‌تر محققین و دانش‌پذیران به منابع، مجتمع فنی تهران بر آن است که یک کتابخانه الکترونیکی با محتوای کاملاً به‌روز راه‌اندازی کند تا دانش‌پذیران در هر مکانی امکان استفاده از منابع و دسترسی آسان و باکیفیت را داشته باشند. علاوه بر این در طبقه پنجم ساختمان سعادت‌آباد (اتاق 506) فضایی با سیستم و مدیریت جدید برای مطالعه و دسترسی به وب‌سایت و منابع فیزیکی و الکترونیکی مهیاست.

https://www.instagram.com/mftlibrary

http://instagram.com/mojtamafanitehran

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند