ادامه صدور مدارک موسسه City and Guilds انگلستان در سال 99

ادامه صدور مدارک موسسه City and Guilds انگلستان در سال 99

محمد رضا دارابی، مدیر امور بین الملل اعلام نمود طبق توافقات انجام شده با مدیران سیتی اند گیلدز انگلستان، مدارک اعتباری این موسسه برای فارغ التحصیلان دوره های مهارتی مجتمع فنی تهران صادر خواهد شد. برخی از این دوره ها که منجر به اخذ مدرک از سیتی اند گیلدز می شوند عبارتند از:

دوره های معماری، طراحی لباس، پوست و زیبایی، نرم افزارهای مهندسی، مالی حسابداری، عکاسی و هنر، کافی شاپ و مدیریت رستوران، تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر. جهت مشاهده لیست کامل دوره های مورد تایید سیتی اند گیلدز به صفحه http://www.mft.info/cg مراجعه فرمایید.

قرار است در سال 99، تعداد بیشتری از دور های مجتمع فنی تهران توسط این موسسه معتبر اعتبار سنجی شوند و دانش پذیران بیشتری بتوانند از مزایای دریافت این گواهی نامه ها بهره مند گردند. شایان ذکر است موسسه City & Guilds  در سال 1878 با تلاش بنگاه تجاری و اصناف شهر لندن به منظور استاندارد سازی سیستمهای آموزشی و مهارتی در کشور انگلستان تاسیس گردید. هم اکنون CG  در 100 کشور دنیا بیش از 10000 مرکز آموزشی دارد و این مراکز آموزشی توسط 21 دفتر منطقه ای در دنیا مدیریت می شوند. از سال 2000 بیش از 20 میلیون نفر از CG  مدرک دریافت کرده اند. CG  به عنوان بزرگترین و معتبرترین موسسه آموزشی دنیا با همکاری صنایع، شرکتها، اتحادیه ها و مراکز معتبر آموزشی توانسته است در 28 صنعت و بیش از 600 دوره آموزشی ، استاندارد و مدارک بین المللی مورد تایید صنایع ، کارفرمایان و مراکز دولتی و خصوصی در سراسر دنیا ارائه نماید.

اعتبار سنجی دیگر دوره های  مجتمع فنی تهران توسط موسسه سیتی اند گیلدز انگلستان

 محمدرضا دارابی، مدیر امور بین الملل اعلام نمود پیرو نیاز سنجی انجام شده توسط دپارتمان های تخصصی مجتمع فنی تهران، تعداد سیزده عنوان دوره جهت اعتبار سنجی توسط موسسه سیتی اند گیلدز انتخاب و مراحل اخذ تاییدیه آنها پایان پذیرفت. هم اکنون دانشپذیران پس از پایان دوره همزمان با اخذ مدرک مجتمع فنی تهران یک مدرک تاییدی نیز از این موسسه معتبر دریافت می نمایند.

این دوره ها شامل عناوین ذیل می باشد:

  عنوان (فارسی) عنوان (انگلیسی) مدت زمان (ساعت)

بهداشت و زیبایی زیبایی و مراقبت از پوست Skin Care & Beauty 60

مراقبت و زیبایی های مو Hair Care & Beauty 100

گریم سینمایی پیشرفته Advanced Stage Makeup 100

پکیج فوریت های پزشکی Basic Life Support (BLS) 48

گریم متعادل سازی داماد Groom Balancing Makeup 33

تکنسین داروخانه Pharmacy Technician 60

معماری 3D MAX مقدماتی تا پیشرفته و V-Ray 3D MAX Beginners to Advanced & V-Ray 100

مد و پوشاک نازک دوزی Fine Sewing 170

علوم مالی و مدیریت حسابداری مالی خدماتی Accounting for Financial & Service Industries 50

چرخه کامل حسابداری شرکت های بازرگانی Accounting Full Cycle in Trading Businesses 70

هنر فتوشاپ نسخه مقدماتی تا پیشرفته Photoshop; Basic to Advanced 60

مهمانداری فینگرفود Finger food 24

الکترونیک تعمیر تلفن همراه Cellphone Repair 60

 

ارایه خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار متخصص

به منظور تسهیل امور مربوط به اعزام دانشجو و اخذ انواع ویزاهای توریستی و مهاجرتی، دفتر امور بین الملل مجتمع فنی تهران قصد دارد با توسعه همکاری های خود با موسسات معتبر مهاجرتی داخلی و خارجی، این نوع خدمات را به صورت مطمئن تر و سریع تر در اختیار دانش پذیران قرار دهد.

ترجمه رسمی گواهی نامه های مجتمع فنی تهران

کلیه دانش پذیران مجتمع فنی تهران می توانند با در دست داشتن اصل مدرک هولوگرام مجتمع فنی تهران و کپی پاسپورت (بدون نیاز به اساسنامه) و فقط با هزینه 2.900.000 ریال (پرداخت در ساختمان مرکزی به حساب مجتمع فنی تهران) درخواست خود را در واحد امور بین الملل ثبت نمایند.

شایان ذکر است این مبلغ مربوط به ترجمه انگلیسی مدارک می باشد و در صورت نیاز به ترجمه به سایر زبان ها، مبلغ به صورت موردی اعلام می گردد.

 

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند