ثبت نام در دپارتمان علوم مالی و مدیریت
دپارتمان علوم مالی و مدیریت

 

چرا علوم مالی و مدیریت؟

 

با توجه به پیشرفت جوامع در زمینه های علمی، صنعتی، اقتصادی و مدیریتی، نفش مدیریت و حسابداری در کسب و کارها غیر قابل انکار می باشد. در همین راستا دپارتمان علوم مالی و مدیریت با بهره گیری از روش های نوین و تکنیک های نوین آموزشی به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و ماهر و افزایش بهره وری در سازمان ها و ایجاد فرصت های شغلی در جامعه، فعالیت خود را در زمینه مالی و مدیریت گسترش داده است. تاکیید ما بر ارائه دانش مالی و مدیریت در کلاس جهانی با نگاه به متقاضیان بومی و فرهنگ و کارهای ایرانی می باشد. هدف ما تربیت مشاور، مدرس و مدیران اجرایی و مالی متخصص می باشد.

 

 

گروه درسی مدیریت تخصصی

 

گروه مخدیریت تخصصی شامل دوره های تخصصی مدیریت همچون، مدیریت عالی کسب و کار MBA، مدیریت راهبردی کسب و کار DBA و . . . می باشد. مخاطبین این گروه آموزشی کارفرمایان، مدیران و مسئولان کسب و کارها می باشند که جهت رقابت در فضای کسب و کار فعلی نیازمند به روز رسانی مهارت های مدیریتی خود می باشند.

 

 

 

گروه درسی مارکتینگ

 

مارکتینگ عبارتست از فعالیت نهاد ها و موسسات که شامل خلق فرآیندهایی در جهت تعریف روش های ارتباطی، تحویل و پیشنهاد مبادله ارزشمند به مشتری، خلق مشتریان کالا و خدمات، شرکا و جامعه در مقیاس وسیع است. این گروه آموزشی شامل مباحثی چون، مدیریت بازاریابی، مدیریت فروش، مدیریت برند، مدیریت تبلیغات، تحقیقات بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، اصول مذاکره و . . . می باشد.

 

 

گروه درسی مالی و حسابداری

 

علم حسابداری، زبان تجارت خوانده می شود. حسابداران از طریق تهیه گزارش های مالی، اطلاعات لازم را درباره ی واحد های اقتصادی در اختیار اشخاص ذینفع و ذی علاقع و ذی حق قرار می دهد.این گروه آموزشی شامل دوره های، کارگاه جامع حسابداری، حسابداری برای غیر حسابداران، مجموعه قوانین کاربردی، اظهارنامه و ارزش افزوده، حسابداری ویژه بازارکار، نرم افزار سپیدار و . . . می باشد.

 

 


 

گروه درسی سازمان و تحول

 

مدیریت عبارتست از فراگرد به کارگیری کارا و اثربخش منابع مادی و انسانی تحت نظام ارزشی پذیرفته شده آن جامعه.این گروه آموزشی شامل دوره هایی در حوزه های مدیریت منابع انسانی، رفتار سازمانی، مدیریت تحول، مدیریت بحران و . . . می باشد.

 

 


 

گروه درسی سرمایه گذاری

 

سرمایه گذاری به معنای هوشمندانه تر کارکردن است، نه سخت تر کار کردن. سرمایه گذاری راهی است برای اینکه در دورانی که درگیر زندگی روزمره هستید، مقداری پول کنار بگذارید تا برای شما کار کند و در آینده از دست رنج کارتان بهره ببرید، در حقیقت سرمایه گذاری ابزاری است برای اینکه آینده شادتری داشته باشید.این گروه آموزشی، شامل دوره هایی چون، دوره سرمایه گذاری بورس ( مبانی بورس، تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، تحلیل رفتاری و سرمایه گذاری ارزهای مجازی ( بیت کوین) و . . . می باشد.

 

 

 

 

گروه درسی بازرگانی

 

مدیریت بازرگانی از جمله مهمترین بخش های مدیریت شرکت های تجاری می باشد. زمانی یک شرکت می تواند بین خود، مشتریان و خریدارانش ارتباط خوبی برقرار کند که واحد بازرگانی موفقی داشته باشد.این گروه شامل دوره هایی چون بازرگانی بین الملل، مکاتبات تجاری بین الملل، صادرات، واردات، ترخیص کالا و امورگمرکی و. . . می باشد

 

 

 

 

گروه درسی استراتژی

 

استراتژی یا راهبرد یعنی حرکت از وضعیت موجود به سمت وضعیت مطلوب سازمان.استراتژی به سازمان این امکان را می دهد که به شیوه ای خلاق و نوآور عمل کند و برای شکل دادن به آینده خود به صورت انفعالی عمل کند. این گروه آموزشی شامل دوره هایی چون برنامه ریزی استراتژیک، تفکر استراتژیک .. . . می باشد.

 

 

 

فارغ التحصیلی اولین گروه دانشپذیران UBIS

 

دپارتمان علوم مالی و مدیریت همواره برآن بوده است که به تعهدات خود به شایسته ترین حالت ممکن وفادار باشد.در این راستا به یاری خداوند منان در دی ماه 1398 ، نخستین دوره MBA UBIS به پایان رسید و دانشپذیران پس از طی نمودن فرآیند آموزشی ، از طریق Skype  با موفقیت از پایان نامه خود دفاع نمودند. همزمان با پایان یافتن دوره اول، دوره آموزشی گروه دوم با موفقیت آغاز شد. امیدواریم تا دانشپذیران پس از اخذ مدارک بین المللی خود، بتوانند در عرصه های بین المللی نقش به سزایی داشته باشند.

 

 

کد کلاس : ۲۰۹۹۶۱ مدت کلاس : ۱۰ ساعت
یکشنبه ۱۸:۰۰ تا ۲۱:۰۰، سه شنبه ۱۸:۰۰ تا ۲۱:۰۰،
سیدخندان
۱۷تیر
۴,۶۷۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
+گواهینامه city & guilds
کد کلاس : ۲۱۰۷۱۹ مدت کلاس : ۱۸۰ ساعت
یکشنبه ۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰، سه شنبه ۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰،
پیروزی
۱۷تیر
۴۶,۷۰۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
کد کلاس : ۲۱۰۹۸۵ مدت کلاس : ۱۰ ساعت
یکشنبه ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۰۰، چهارشنبه ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۰۰،
برگزاری به صورت آنلاین
مشهد
۱۸تیر
۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
کد کلاس : ۲۰۶۱۸۰ مدت کلاس : ۲۱ ساعت
پنجشنبه ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰،
رشت
۱۹تیر
۷,۶۰۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
+گواهینامه city & guilds
کد کلاس : ۲۰۹۹۳۴ مدت کلاس : ۵۰ ساعت
پنجشنبه ۰۸:۰۰ تا ۱۳:۰۰،
سیدخندان
۱۹تیر
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
+گواهینامه city & guilds
کد کلاس : ۲۱۰۱۸۱ مدت کلاس : ۱۸۰ ساعت
پنجشنبه ۱۶:۰۰ تا ۲۱:۰۰،
مهدی اتحادفر
تهرانپارس
۱۹تیر
۴۶,۷۰۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
نمایش همه کلاس ها

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند