این مرکز یکی از واحدهای ستادی مجتمع فنی تهران واقع در ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران است که مسئولیت اصلی آن برقراری ارتباط بین المللی بین دپارتمان های آموزشی مجتمع فنی تهران و موسسات آموزشی در اقصی نقاط جهان می باشد.

 

گزیده ای از فعالیت ها و اهداف واحد امور بین الملل مجتمع فنی تهران

 

·      شناسایی و عقد قرارداد با موسسات معتبر آموزشی جهان به منظور ارائه مفاد آموزشی بین المللی و ارائه مدارک و گواهینامه های معتبر بین امللی حضور و پایان دوره به آن دسته از دانشپذیران و هنرجویان مجتمع فنی تهران که در دوره های مربوطه حضور یافته و یا به طور موفقیت آمیز دوره ی مورد نظر را به پایان رسانده اند.

·      شناسایی و همکاری با موسسات معتبر آموزشی بین المللی که علاقه مند به تاسیس شعبه  یا مرکز آموزشی در ایران با همکاری مشترک مجتمع فنی تهران می باشند.

·      عقد قرارداد با موسسات آموزشی جهت ارائه دوره هایی با سرفصل، امکانات و منابع مشترک در ایران و یا خارج از کشور، با این ویژگی که شرکت کنندگان بتوانند کل دوره و یا قسمتی از آن را در ایران و قسمت باقی مانده را در خارج از کشور گذرانده و موفق به اخذ مدرک و گواهینامه های معتبر بین المللی مربوطه گردند.

·      عقد قرارداد با موسسات بین المللی متولی آزمون های رسمی جهت اخذ مجوز برگزاری آزمون های رسمی در مجتمع فنی تهران با امکان اعطای مدارک و گواهینامه های مربوطه به متقاضیان پس از موفقیت در آزمون ها.

·      اطلاع رسانی در خصوص رویدادهای آموزشی معتبر جهانی در کشورهای مختلف، مانند سمینارها، دوره های آموزشی، نمایشگاههای فناوری و آموزشی، کارگاه های آموزشی، کنفرانس ها، جشنواره ها، همایش ها و غیره و اعزام گروه های علاقه مند به شرکت در رویدادهای مزبور همراه با صدور گواهینامه های حضور.

·      برگزاری تورهای آموزشی و تخصصی در خارج از کشور با همکاری دانشگاه ها و موسسات معتبر آموزشی.

·      دعوت از اساتید و متخصصین خارجی به ایران جهت برگزاری دوره های کوتاه مدت و میان مدت آموزشی، کارگاه های آموزشی، سمینارها، سخنرانی و غیره

·      اعطای مدارک معتبر از City & Guilds  انگلستان.

·      برگزاری دوره ها و اعطای مدارک معتبر بین المللی در حوزه مدیریت و صنایع با همکاری موسسه IPSCMI  .

 

 

 

       اخذ مدرک معادل از City & Guilds انگلستان

 

دفتر امور بین الملل مجتمع فنی تهران با دارا بودن تیمی متخصص از کارشناسان آموزشی و با همکاری دپارتمان های تخصصی، اقدام به معادل سازی و اعتبار سنجی برخی از دوره های پر از متقاضی در حوزه های مهندسی، هتل داری، هنر، عکاسی، مدو طراحی دوخت، معماری داخلی، مدیریت و علوم مالی، بهداشت و زیبایی، الکترونیک و ... نموده است.

  بنا براین فارغ التحصیلان مجتمع فنی تهران در سراسر کشور، می توانند علاوه بر اخذ مدرک قبولی دوره از مجتمع فنی تهران، یک مدرک تاییدی دیگر از بزرگترین و معتبرترین موسسه آموزشی مهارتی دنیا در دوره های اعتبار سنجی شده دریافت نمایند.

 

 


اخذ مدرک از موسسه ی IPSCMI آمریکا

موسسه IPSCMI آمریکا ) NCSC  سابق ) ، موسسه بین المللی آموزش و ارایه گواهینامه های معتبر در حوزه هایی همچوت مدیریت خرید، مذاکرات حرفه ای و مدیریت زنجیره عرضه و تامین می باشد. این دوره ها بصورت بین المللی و در قالب های گوناگون همچن سمینار، کنفراس، کلاسهای درسی، کلاس های آنلاین و یا آموزش از راه دور برگزار می گردند و در پایان دانش پذیران موفق به اخذ گواهینامه بین المللی بسیار معتبر در آمریکا و دنیا می باشند.

یکی از ماموریتهای واحد امور بین الملل مجتمع فنی تهران، برگزاری و اجرای تورهای آموزشی با همکاری موسسات و دانشگاه های معتبر بین الملل می باشد.

 

 

 

 

       ترجمه مدارک رسمی مجتمع فنی تهران

 

 

 

 

 

برگزاری سلسله تورهای آموزشی در حوزه های معماری، طراحی مد، زیبایی و عکاسی و ...

واحد امور بین الملل مجتمع فنی تهران تورهای آموزشی و تفریحی با همکاری دانشگاه ها و موسسات معتبر بین المللی برگزار می کند. یکی از ماموریت های واحد امور بین الملل مجتمع فنی تهران، برگزاری و اجرای تورهای آموزشی با همکاری موسسات و دانشگاه های معتبر  بین المللی می باشد.

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس

 

021-22369161

021-22369162

international@mft.info

 

سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان دوم (شهيد عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش باغستان يكم، شماره 12همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند