حضور مدیران مجتمع فنی تهران در نمایندگی شمال غرب تهران

حضور مدیران مجتمع فنی تهران در نمایندگی شمال غرب تهران
اگر چه #کرونا این میهمان ناخوانده مراکز آموزشی را به تعطیلی کشانده و ما را از حضور پر مهر مهارت آموزان بی نصیب کرده، اما دست اندرکاران این حوزه و سرداران آموزش از پا نیفتاده و در این بحران پیش آمده بدنبال فرصت هایی برای ارتباط با دانشپذیران خود هستند و با برنامه ریزی های هر چه بیشتر خود، به امید فردایی بهتر، با جدیدترین متدها و سرفصل های آموزشی، همراه با مدارك معتبر و بين المللي آینده ای روشن را در حوزه مهارت افزایی برای جوانان این مرزوبوم رقم میزنند.
در همین راستا مجتمع فنی تهران بعنوان ممتاز ترین مرکز آموزش مهارتهای تخصصی با پراکنش بزرگ جغرافیایی خود این بار یکی دیگر از مراکز بزرگ و مجهز خود را در منطقه بسیار خوش آب هوا و زیبای 22 تهران (شمال غرب)
افتتاح نمود و در 26 فروردین ماه شاهد حضور قائم مقام مدیر عامل مهندس رحیمی فرد،مدیر کل آموزش مهندس منصوری، مدیر امور نمایندگی ها مهندس افکاری،مدیر امور بین الملل دارابی و مدیر روابط عمومی نادری جهت بازدید از این مرکز مجهز بود. این مرکز با مديريت خانم سارا بكايي، كارشناسان مجرب و تحصيل كرده به یاری خداوند پس از شکست #كرونا و باز گشایی مراکز آموزشی، آموزشهای حضوري خود را با شعار نگرشي متفاوت آغاز خواهد نمود.
از جمله دوره ها آموزشی این مرکز شامل دوره هايIT، مهندسي ، حسابداري و بورس ، مديريتي ، زبان هاي خارجي ، دانش سلامت ، معماري ، هنر و ...خواهد بود.
♦️ همچنین جهت حمایت ازطرح #درخانهبمانیموبیاموزیم متقاضیان عزیز میتوانند در حال حاضر کلیه دوره های فوق را بصورت #آنلاین با پلت فرم اختصاصی در این مرکز گذرانده و از آموزشهای #آنلاین و گواهینامه های معتبر و بين المللي مجتمع فنی تهران بهره مند گردند.

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند